Senčilo za veke, 1,4 g - Dr. Hauschka

 
€13,09
 
 
 
 
Izdelka ni na zalogi
 
 

Senčilo za veke, 1,4 g - Dr. Hauschka

04 Zeleni turmalin - DRH429000607
05 Jantar -DRH429000609
06 Beli opal - DRH420004385
07 Akvamarin - DRH420004386
08 Golden topaz - DRH4290004387
09 Smoky quartz - DRH4290004388

Senčilo za veke
Bleščeče: živahne barve poudarijo celotni make-up oči.
Formulacija združuje mineralne pigmente, svilene in hranilne botanične sestavine, kot je črni čaj, ki vlaži in pomirja občutljivo kožo okoli oči.

Uporaba 

Izraziti poudarki: nanesite samostojno ali s Senčilom za veke Trio.

Sestavine
Eyeshadow 04 (verdelite)
Ingredients:
Talc, Mica, Calcium Aluminum Borosilicate, Magnesium Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Silk (Serica) Powder, Silica, Diatomaceous Earth (Solum Diatomeae), Anthyllis Vulneraria Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Fragrance (Parfum)*, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Citral*, Eugenol*, Tin Oxide, Iron Oxides (CI 77499), Titanium Dioxide (CI 77891), Ultramarines (CI 77007).*from natural essential oils

Eyeshadow 05 (amber)
Ingredients:
Talc, Mica, Magnesium Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Silk (Serica) Powder, Diatomaceous Earth (Solum Diatomeae), Anthyllis Vulneraria Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Fragrance (Parfum)*, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Citral*, Eugenol*, Silica, Alumina, Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).*from natural essential oils

Eyeshadow 06 (white opal)
Ingredients:
Talc, Mica, Magnesium Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Silk (Serica) Powder, Silica, Diatomaceous Earth (Solum Diatomeae), Anthyllis Vulneraria Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Fragrance (Parfum)*, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Citral*, Eugenol*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Titanium Dioxide (CI 77891).*from natural essential oils

Eyeshadow 07 (aquamarine)
Ingredients:
Talc, Mica, Magnesium Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Silk (Serica) Powder, Diatomaceous Earth (Solum Diatomeae), Silica, Anthyllis Vulneraria Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Fragrance (Parfum)*, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Citral*, Eugenol*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Alumina, Magnesium Oxide, Iron Oxides (CI 77499), Titanium Dioxide (CI 77891), Ultramarines (CI 77007).*from natural essential oils

Eyeshadow 08 (golden topaz)
Ingredients:
Talc, Mica, Magnesium Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Silk (Serica) Powder, Diatomaceous Earth (Solum Diatomeae), Silica, Anthyllis Vulneraria Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Fragrance (Parfum)*, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Citral*, Eugenol*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Alumina, Magnesium Oxide, Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Titanium Dioxide (CI 77891).*from natural essential oils

Eyeshadow 09 (smoky quartz)
Ingredients:
Talc, Mica, Magnesium Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Silk (Serica) Powder, Diatomaceous Earth (Solum Diatomeae), Silica, Anthyllis Vulneraria Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Fragrance (Parfum)*, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Citral*, Eugenol*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Alumina, Magnesium Oxide, Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Titanium Dioxide (CI 77891), Ultramarines (CI 77007).*from natural essential oils

Kakovost
100 % naravna in/ali bio kozmetika, s certifikatom NATRUE
brez sintetičnih dišav, barvil in konzervansov
brez mineralnih olj, silikonov in polietilen-glikola (PEG)
dermatološko testirana
brez poskusov na živalih 
kjer je mogoče, izhajajo surovine iz kontrolirane biološke pridelave ali imajo certifikat biodinamične pridelave in so pridobljene pod pravičnimi pogoji

 
Kategorije:
Dr. Hauschka - naravna kozmetikaMake - up
 
Povezave:
Ni povezav
Če želite objaviti komentar, morate biti prijavljeni.   Registracija / Prijava
Ocjena: (0 of 5)   |   0-krat ocenjeno   |   vsota vseh ocen: 0
 
Pošljite povpraševanje za izdelek: Senčilo za veke, 1,4 g - Dr. Hauschka
 
Pošljite povpraševanje
 

Podobni izdelki: